Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na květnový měsíční Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.5.

Interactive brokers

Platformy a brokeři, které používám

4 komentáře

    1. Dobrý den Lukáši, děkuji za dotaz. Toto by neměl být problém. Nejlepší je jim napsat na jejich online chat, který najdete po přihlášení do členské sekce na webu IB a zeptat se jich, proč vám nejdou otevírat nové obchody. Sám jsem měl podobnou zkušenost. Mám účet, kde mám HKD a IBCE nyní HKD nepodporuje, tak jsem musel uzavřít tuto měnu a nemohl jsem otevírat nové obchody, protože jsem musel čekat, než se tzv. usadí hotovost.

  1. Zdravím potřeboval bych radu. Nemohu stáhnout IB demo na PC kde se mě 2x ztratil z plochy a zástupce na ploše hlásí chybu. Nemohu se přihllásit ani na mobilní aplikaci po registraci se chci přihlásit zadaným heslem i username a píše mě špatné heslo nebo username 2x jsem opakoval a hlídal si co píši stále stejný problém. Na notebook jsem stahoval 2x a nešlo stáhnout měním internet z 10Mbp/s na 30Mbp/s věřím, že je zde problém ale nevím jestli to má vliv i na registraci a přihlášení na tabletu na wifi po stažení aplikace z Google play.
    Díky za pomoc pokud se s tím někdo setkal. MT4 mě pěkně funguje.

    1. Zdravím vás, bohužel toto se mi nikdy nestalo. Vše mi funguje bez problémů. Zkuste případně založit nový demo účet. Po přechodu k IBCE u UK demo účty nefungují a je potřeba založit nové. S instalací zkuste odinstalovat a nainstalovat znovu. Případně kontaktovat nějakého IT specialistu.

Napsat komentář