Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na květnový měsíční Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.5.

TradeStation

Jak si otevřít účet u TradeStation

Odkaz na oficiální web TradeStation

Časté otázky: 

Jaký je minimální vklad? – Žádný. Čísla, které broker udává jsou pouze doporučená. Broker nesmí lidem určovat, kolik tam musí minimálně poslat peněz.

Margin nebo cash? Záleží, jaké budete obchodovat strategie. Toto se dozvíte v jednotlivých tréningových programech.

Další časté otázky najdete zde.

Před stažením platformy je potřeba odpovědět na následující otázky viz. obrázek níže.

Pokud jste individuální obchodník, tak dejte první odpověď ANO a všechny ostatní NE.

12 komentářů

 1. zdravím, účet mi otevřeli za 2 dny, nicméně nerazil jsem na červeně označenou větu „DŮLEŽITÉ: Vaše certifikace W8 vyžaduje vaši pozornost. Kliknutím sem přejdete na stránku s certifikací W8.“ Tak jsem to otevřel a nakonec jsem narazil – nemám DIČ – jsem důchodce a ono to nahlásilo chybu, přes kterou vlak nejede. Co s tím? Nevím ani, co W8 znamená a ani má angličtina nemá na rozhovor po telefonu. Přehrál jsem si Tvé video ještě jednou a tu větu si ani nekomentoval, takže prosím o radu a předem děkuji!

 2. Už som to pridávala aj do Telegramu….Čo, ak som nezadala do nastavenia účtu TS na otázku.. S čím by ste chceli obchodovať : Equities and options ? Netuším, čo som tam zadávala, ale asi futures options… Účet už mám schválený. Dá sa to ešte niekde zmeniť, to nastavenie? Grafy sa budú zobrazovať normálne? Bolo mi povedané, že sa to bude dať zmeniť…, je tak?

 3. Dobrý den, Dominiku, schválení účtu mi trvalo cca týden. (nechtěl jsem hned fundovat). Peníze jsem posílal z FIO banky, musel jsem tam osobně (mám obchodní účet, bez osobní účasti to nejde). Peníze jsem posílal dnes, takže zatím čekám.

  A teď jeden podle mě podstatný detail: Při fundování účtu je nutné zadat stejné jméno jako je název účtu. Je tam drobná poznámka:
  “The title of your TradeStation Securities account and the title of the account from which you are transferring funds must match.”
  Beneficiary Account: TradeStation Securities
  Account Title: Nahradit „Trade Station Securities“ svým jménem alespoň tak mi to psal Peter Albino.
  Tohle zatím nemám prakticky ověřené, až budu mít peníze na účtu, podám informaci.

  Poslední detail: Pro přihlašování je nutné si stáhnout do mobilu aplikaci Gardian (alespoň po mně to chtěli). Po zadání uživatelského jména a hesla je nutné v aplikaci potvrdit přihlášení.

  Jinak bez nafundování účtu si nelze stáhnout aplikaci (alespoň mě to tam nepustí).

  Zdravím a přeji mnoho úspěchů.

  Pavel Lorenc.

Napsat komentář