Extra sleva 20% na LIVE Roomy a tréninky. Pouze do neděle 24.10. Slevový kód: 20

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Žiivé vysílání v neděli 21.11. od 19:00 „​​​​​​​Jak pomocí neobvyklé opční aktivity chytat pohyby na akciích ještě než přijdou“

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Platí jen do neděle 26.5.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Investujte s Dominikem živě v jeho uzavřené skupině. Další vysílání začíná již za chvíli:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Novoroční slevy na kurzy a LIVE Roomy. Platí pouze do 31.12.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přidejte se do uzavřené Telegram skupiny „Brokeři & platformy“

Získejte pomoc s nastavením platformy, výběrem brokera a běžnými dotazy, které řešíte denně se svoji platformou. Ihned.

Zde je návod, jak se přidat do skupiny:

Každého člena budeme schvalovat individuálně. Ve svém profilu na Telegramu je potřeba mít CELÉ SVÉ PRAVÉ JMÉNO a PŘÍJMENÍ a REÁLNOU FOTOGRAFII svého obličeje. Lidé, kteří toto nebudou splňovat, tak do skupiny NEBUDOU přidáni. Nechceme z toho vytvořit žádné anonymní fórum. Ujistěte se prosím před tím, než odešlete formulář, že toto máte nastavené. Vše nastavujete v aplikaci Telegram (buď na svém mobilu nebo PC) – nenastavujete to tedy na profilu na webu ! Po odeslání formuláře vás postupně budeme schvalovat.

Jak nastavit Telegram na mobilu (I-phone): Stáhněte si aplikaci do svého mobilu. Jděte na ,,ozubené kolečko“ Settings v pravém dolním rohu. Nahoře klikněte na Edit. Zde nastavte v tom kolečku svou fotografii a jméno a příjmení. Pak dáte Done. Nyní byste měli mít profil nastavený tak, že máte v kolečku svou fotografii a vedle své jméno a příjmení, pod tím své telefonní číslo a pod tím přezdívku (Username). Pokud tam Username nemáte, zadejte si ho – je to důležité, abychom Vás mohli vyhledat. Username začíná zavináčem (MUSÍ TO BÝT 1 SLOVO – PŘEZDÍVKA NEBO JMÉNO A PŘÍJMENÍ DOHROMADY ATD.) (př. @……)

Jak nastavit Telegram na PC: Přejděte na tento odkaz >> a stáhněte si aplikaci do svého PC. Přihlašte se pod svým telefonním číslem (bude to po vás chtít ověřovací kód sms). Nyní se musíte dostat do svého nastavení (v Macu je to v levém horním rohu – takové 3 čárky). Na to když kliknete, objeví se kolečko s fotkou, pod tím jméno a pod tím telefonní číslo. Potřebujete si nyní profil nastavit. Kliknete na Settings. Zde si můžete nastavit fotografii (v kolečku). Dáte Edit Profile a zde si nastavíte vše potřebné – Celé jméno, můžete i fotografii a Username (začínající zavináčem @).

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s tím, že jste si přečetli podmínky používání Telegram skupiny, souhlasíte s nimi a budete je dodržovat.