Speciální akce na Trding LIVE Room končí v neděli 26.9. v půlnoci.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Obchodujte živě se mnou a dalšími 600 obchodníky celý říjen (október). Začínáme 1.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

TradeStreet Flow. Sledujte institucionální nákupy a obchodujte s chytrými penězi.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na říjnový měsíční Trading LIVE Workshop. Registrujte se zde:

Uzavřené chat skupiny. Ta nejlepší podpora pro vás.

k dispozici máte 4 uzavřené skupiny, kde můžete získat podporu a akcelerovat tak své účení ještě rychleji.

Z BLOGU

Telegram skupina, kam Dominik zasílá krátká videa zdarma a obsah, který produkuje na jeho Blogu. Je to ideální komunikační kanál, jak se s Dominikem můžete udržet v kontaktu a mít přístup jako první k novým webinářům a tréninkům, které bude pořádat. Do této skupiny se můžete přidat zdarma.

BROKEŘI & PLATFORMY

Pokud jste si u nás zaplatili tréninkový program, tak automaticky získáváte přístup do Telegram uzavřené skupiny „Brokeři & platformy“. Tato skupina je výborná pro začínající obchodníky, kteří chtějí pomoci s nastavením platformy, založením účtu a potřebují pomoct se základními koncepty.

TRADING SKUPINA

Pokud máte roční členství Tradingového LIVE Roomu, tak automaticky získáváte přístup do uzavřené chat skupiny, kde Dominik sdílí všechny jeho swingové a krátkodobé obchody. Jednoduše řečeno – zabývá se zde Tradingem. Kromě toho zde můžete probírat jednotlivé obchody a setupy.

INVESTIČNÍ SKUPINA

V rámci ročního členství Investičního LIVE Roomu, kde Dominik sdílí všechny své investice do akcií získáte i přístup do uzavřené investiční chat skupiny. O jakékoliv jeho investici se ihned dozvíte a získáte také otevřený náhled do jeho investičního účtu. Krom toho se ve skupině na cokoliv můžete ptát.