TradeStreet Flow. Sledujte institucionální nákupy a obchodujte s chytrými penězi.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na červencový měsíční Trading LIVE Workshop. Přihlášky zavíráme 30.6.

Uzavřené chat skupiny. Ta nejlepší podpora pro vás.

k dispozici máte 4 uzavřené skupiny, kde můžete získat podporu a akcelerovat tak své účení ještě rychleji.

Z BLOGU

Telegram skupina, kam Dominik zasílá krátká videa zdarma a obsah, který produkuje na jeho Blogu. Je to ideální komunikační kanál, jak se s Dominikem můžete udržet v kontaktu a mít přístup jako první k novým webinářům a tréninkům, které bude pořádat. Do této skupiny se můžete přidat zdarma.

BROKEŘI & PLATFORMY

Pokud jste si u nás zaplatili tréninkový program, tak automaticky získáváte přístup do Telegram uzavřené skupiny „Brokeři & platformy“. Tato skupina je výborná pro začínající obchodníky, kteří chtějí pomoci s nastavením platformy, založením účtu a potřebují pomoct se základními koncepty.

TRADING SKUPINA

Pokud máte roční členství Tradingového LIVE Roomu, tak automaticky získáváte přístup do uzavřené chat skupiny, kde Dominik sdílí všechny jeho swingové a krátkodobé obchody. Jednoduše řečeno – zabývá se zde Tradingem. Kromě toho zde můžete probírat jednotlivé obchody a setupy.

INVESTIČNÍ SKUPINA

V rámci ročního členství Investičního LIVE Roomu, kde Dominik sdílí všechny své investice do akcií získáte i přístup do uzavřené investiční chat skupiny. O jakékoliv jeho investici se ihned dozvíte a získáte také otevřený náhled do jeho investičního účtu. Krom toho se ve skupině na cokoliv můžete ptát.