Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 20% na LIVE Roomy a tréninky. Pouze do neděle 24.10. Slevový kód: 20

Přihlaste se do PROSINCOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 1.12.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Žiivé vysílání v neděli 21.11. od 19:00 „​​​​​​​Jak pomocí neobvyklé opční aktivity chytat pohyby na akciích ještě než přijdou“

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Trading Workshop. Živé swingové obchodování akcií a opcí celý Listopad (November). Začínáme 1.11.

Jak vám dnes můžeme pomoci?

Níže najdete, jak můžete získat podporu ke svým tréninkům.

CHYTRÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Zkuste nejdříve chytré vyhledávání pomocí lupy v pravém rohu stránky nebo na odkazu níže. Stačí zadat hledané slovo nebo spojení a náš systém vám najde veškerý obsah. Pamatujte jen, že budete mít přístup pouze k obsahu u tréninku, který máte aktivovaný.

ČASTÉ OTÁZKY & ODPOVĚDI

U jednotlivých kurzů najdete vždy závěrečný webinář, kde Dominik odpovídá na nejčastější otázky. Nejčastější všeobecné otázky, které jsou společné pro každý kurz jsme zpracovali do sekce „Časté otázky & odpovědi“, kde najdete vše na jednom místě.

LIVE ROOMY

Najděte odpovědi v živých vysíláních nebo položte svůj dotaz v dalším a získejte odpověď ihned. K dispozici jsou 2 LIVE Roomy (Tradingový a investiční), kam máte vždy přístup v rámci zakoupeného kurzu na omezenou dobu (většinou na 1-2 měsíce) a poté máte možnost si podporu prodloužit.

TELEGRAM SKUPINY

V rámci jakéhokoliv zakoupeného kurzu máte přístup do Telegram skupiny pro pomoc s Brokery a platformou, kam můžete zasílat své dotazy. Dále máte k dispozici v rámci ročního předplatného Telegram skupinu pro Trading LIVE Room a Investiční LIVE Room, kde můžete rozebírat jednotlivé obchody.