Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na květnový měsíční Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.5.

Jak vám dnes můžeme pomoci?

Níže najdete, jak můžete získat podporu ke svým tréninkům.

CHYTRÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Zkuste nejdříve chytré vyhledávání pomocí lupy v pravém rohu stránky nebo na odkazu níže. Stačí zadat hledané slovo nebo spojení a náš systém vám najde veškerý obsah. Pamatujte jen, že budete mít přístup pouze k obsahu u tréninku, který máte aktivovaný.

ČASTÉ OTÁZKY & ODPOVĚDI

U jednotlivých kurzů najdete vždy závěrečný webinář, kde Dominik odpovídá na nejčastější otázky. Nejčastější všeobecné otázky, které jsou společné pro každý kurz jsme zpracovali do sekce „Časté otázky & odpovědi“, kde najdete vše na jednom místě.

LIVE ROOMY

Najděte odpovědi v živých vysíláních nebo položte svůj dotaz v dalším a získejte odpověď ihned. K dispozici jsou 2 LIVE Roomy (Tradingový a investiční), kam máte vždy přístup v rámci zakoupeného kurzu na omezenou dobu (většinou na 1-2 měsíce) a poté máte možnost si podporu prodloužit.

TELEGRAM SKUPINY

V rámci jakéhokoliv zakoupeného kurzu máte přístup do Telegram skupiny pro pomoc s Brokery a platformou, kam můžete zasílat své dotazy. Dále máte k dispozici v rámci ročního předplatného Telegram skupinu pro Trading LIVE Room a Investiční LIVE Room, kde můžete rozebírat jednotlivé obchody.